Strona www 66 Drużyny Harcerskiej „Granaty”

WPIS POCZYNIŁ: jarekjakub | DATA: 3 październik 2011 | Liczba Komentarzy: 3

 

Od początku 2011 roku rozglądałem się za ciekawym szablonem strony dla drużyny. Tworzenie strony od podstaw byłoby bardzo pracochłonną czynnością dlatego ten wariant od samego początku nie był brany pod uwagę.

Po bardzo sympatycznym spotkaniu na rozpoczęciu roku harcerskiego postanowiłem znaleźć stronę innej drużyny harcerskiej która byłaby ładna, funkcjonalna i możliwa do odwzorowania. Przeglądając ogromne zasoby internetu znalazłem stronę 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej im. Zawiszy Czarnego ( www.77mdh.pl ). Ładna, z ładną galerią, bardzo funkcjonalnym kalendarzem, super strefą muzyki, wideo itp. Na ile potrafiłem odnalazłem wskazówki pozwalające poznać poszczególne elementy strony, ale wolałem poprosić o pomoc osobę która zajmuje się prowadzeniem wspomnianej strony. Czasami można napisać i nie otrzymać odpowiedzi, lub otrzymać odpowiedź odmowną. Bardzo byłem miło zaskoczony kiedy odebrałem wiadomość od Pana Marcina, który zgodził się „postawić” taką stronę dla nas. I w ten oto sposób 29 września w godzinach nocnych Pan Marcin powołał do życia pierwszą stronę Tarczyńskiej drużyny harcerskiej.

Mogę teraz na łamach właśnie tej strony serdecznie podziękować za bezinteresowną pomoc i okazane zrozumienie. Link do strony 77 Mazowieckiej Drużyny Harcerskiej oraz email do Pana Marcina macie zawsze w stopce strony. 

Ze swojej strony zachęcam wszystkich zainteresowanych do budowania treści strony. Bez Waszych ciekawych historii, zdjęć lub nagrań wideo strona nigdy nie będzie na tyle ciekawa, żeby zachęcać do częstych odwiedzin. Materiały proszę wysyłać na mój adres email. Adres znajdziecie w zakładce kontakt.

  1. wikunia385 pisze:

    Byłam tylko na dwóch zbiórkach ale bardzo mi się podoba i narazie nie zamierzam odchodzić:)

  2. gosia pisze:

    Ja jestem w tej druzynie cztery lata i nadal mi sie w niej podoba 🙂

  3. wikunia385 pisze:

    ojojoj! w ten piątek święto pieczonego ziemniaka? szkoda, ze mnie nie będzie 🙁