Zlot BŚP w Zakopanem

WPIS POCZYNIŁ: Angel | DATA: 17 grudzień 2018 | Liczba Komentarzy: Możliwość komentowania Zlot BŚP w Zakopanem została wyłączona

Tak jak obiecaliśmy tak też zrobiliśmy. W tym roku wróciliśmy na Zlot Betlejemskiego Światła Pokoju do Zakopanego – i to w zwiększonym składzie. Pojechali prawie wszyscy z drużyny. W tym roku na zlot pojechaliśmy aż na 4 dni. To był czas pełen wrażeń. 

Odbyliśmy wędrówkę nad Morskie Oko, uczestniczyliśmy w zlotowej grze terenowej po Zakopanem, jako nieliczni wzięliśmy również udział w koncercie zespołu Good God. 

W wyjątkowych okolicznościach, bo w nocy przy pięknym drewnianym Krzyżu Harcerskim koło schroniska na Głodówce odbyło się Przyrzeczenie Harcerskie druhny Magdy. Gratulujemy bardzo serdecznie i życzymy dalszych sukcesów na harcerskiej drodze.

Samo przekazanie Światła z Groty narodzin Pana Jezusa odbyło się w pięknym kościele na Słowacji. My zaś mogliśmy bardzo ładnie i jednolicie wyglądać dzięki sofhshelom z logiem naszej drużyny, które ufundowała nam gmina – ślicznie dziękujemy.

A to psikus! Komentowanie jest zablokowane.