Zbiórka rozpoczynająca rok harcerski

WPIS POCZYNIŁ: Angel | DATA: 13 wrzesień 2019 | Liczba Komentarzy: Możliwość komentowania Zbiórka rozpoczynająca rok harcerski została wyłączona

Czuwaj!

Tak jak już dostaliście informację sms’ami – rozpoczynamy nowy rok harcerski. Poniżej zgoda. A teraz wyjaśnienie co zabrać i jak należy się spakować. Proszę o uważne przeczytanie postu.

Pakujemy dwa plecaki: jeden większy ze wszystkimi rzeczami „biwakowymi”, drugi podręczny z którym będziemy szli podczas rajdu.

Do podręcznego należy zapakować takie rzeczy jak: picie, coś do przechrupania podczas rajdu, kanapkę (jedzenie na czas drogi – później będzie zapewniony obiad i pozostałe posiłki), kurtkę przeciwdeszczową, notes, długopis, ZGODĘ podpisaną przez rodzica (bez niej nie mogę Was zabrać) i 10 zł. Założyć należy wygodne buty do chodzenia. Polecam zabrać polar lub softshel drużynowy.

Do większego plecaka zapakować: śpiwór, karimatę lub matę do spania, dres który posłuży jako piżama, poduszkę i koc (wedle preferencji), coś na komary, ciepłe ubrania na wieczór i do spania, latarkę, śpiewnik, menażka (lub coś innego w czym da się zjeść), niezbędnik (sztućce), kubek, środki higieny osobistej (szczoteczka i pasta do mycia zębów, ręczniczek mały, mydło), mundur na długo, ew. nawet czapkę na uszy. –> Te plecaki nie będą szły z nami podczas rajdu.

Idziemy ubrani w koszulki drużynowe, polary/softshele drużynowe.

Zabierzcie ze sobą również dobry humor i widzimy się już jutro 🙂

A to psikus! Komentowanie jest zablokowane.